סנן מוצרים לפי:

ב. ינוביץ חלפים ואביזרים לג'יפ.

               

ב. ינוביץ חלפים ואביזרים לג'יפ נוסד עם שחרורו של ברנרד ינוביץ מהצבא הבריטי בשנת 1947 קצת אחרי תום מלחמת העולם השניה,ואשר עם סיומה נוצרו אז שפע של הזדמנויות לסוחרים מן הישוב בסחר בעודפי הצבא שהיו זמינים עם תום המלחמה וכללו מכל הבא ליד: מפרסות סוסים,בדים,אוהלים ונשקים ועד משאיות חלקי חילוף רבים ושונים וגי'פים שלמים. הימים היו ימי תחילת הישוב העברי בארץ ישראל וינוביץ וסוחרים נוספים התמקמו במקומות שנחשבו אז מרכזיים. הבחירה נפלה אז על מה שהיום הוא רחוב המסגר וזה בגלל הריחוק היחסי מיפו שצלפים ממנה היו יורים אז על כל מה שזז וקרוב ופרדסים שהיוו חומת מגן מפניהם. ככל שחלף הזמן ובגלל מיעוט עוברים ושבים החליט ינוביץ לנטוש את החלקה הגדולה שהיתה לו ברחוב המסגר ולעבור מערבה יותר למה שעתיד להתפתח לתחנה המרכזית של תל אביב. הצליפות מיפו פחתו ובאר המים הראשית שהיתה ממוקמת באזור – היום דרך מנחם בגין -  משכה הרבה עוברים ושבים וביניהם גם קונים פוטנציאליים לכל הסחורות שהיו זמינות אז בחסות הצבא הבריטי שעזב את הארץ ונטש את ציודו. בחלוף זמן ובהתגבר הביקוש החליט ינוביץ להפטר מכל מיני סחורות ועודפי צבא בהן סחר ולהתמקד ולהתמקצע בגי'פים וחלקיהם שכבשו יותר ויותר נתח גדול בהתיישבות העובדת בקיבוצים במושבים וכמובן בצבא ובמשטרה. הגינותו ומקצועיותו של ברנרד ינוביץ היו לשם דבר והעסק התפתח. ינוביץ שעבד עד ימיו האחרונים נפטר בשנת 1997 בגיל 84 והמושכות הועברו לדור השני במשפחה. עד היום כל פעילות העסק מרוכזת בחלפים ואביזרים לרכב מסוג Jeep , כאשר בשנים האחרונות הורחבה הפעילות גם לתחום ה Landrover האנגלי.

מגוון החלפים והאביזרים שאנו מחזיקים במלאי הוא הגדול בשוק ומכיל מעל 7000 סוגי פריטים שונים המכסים את כל מערכות הרכב, החל מחלקי מנוע, דרך מערכות הנעה, בילום והיגוי, וכלה  בחלקי פח ואביזרים מנירוסטה. בנוסף, אנו מציעים מערכות לשיפור מתלים של מגוון סוגי רכב מתוצרת חברת Explorer ProComp מארה"ב, וכן נעילות טבורי אופן – פרילוקים - לכל סוגי רכבי ה4X4 מתוצרת AVM. החלפים אותם אנו מציעים הם ברובם מקוריים או חלפי OEM  אך מאחר והינם משווקים באריזת יצרן הרכב ומחמת הזהירות אנו מגדירים אותם כחליפיים. בין מגוון החברות שאת מוצריהם אנו מציעים ניתן למצוא את חברתCROWEN AUTOMOTIVE   המובילה בעולם בזכות המגוון האדיר של החלפים שבמחסניה ובזכות האיכות המשתפרת של מוצריה, חברת  OMIX-ADA  וחברת הבת שלה  RUGGED RIDGE  להן מגוון האביזרים הגדול ביותר בתעשייה,חברת  MOTIVE GEAR המייצרת אקסים מחוזקים וחלקי דיפרנציאל מחוזקים ואיכותיים,חברת FALCON  לחלקי מתלה ועוד.

הותק והמקצועיות הרבה שנצברו אצלנו, כמו גם קשרינו הטובים עם ספקינו בעולם, מאפשרים לנו להעניק שירות מקצועי ומהיר לכל פניה ובקשה. החל מג'יפים שנת 1942, וכלה בסיקס בסופה ברנגלר על דורותיו השונים,צירוקי גרנד צירוקי,ליברטי קומפאס פטריוט ואף רכבי קרייזלר השונים להם מתאימים חלק מהחלפים אותם אנו מייבאים.

מעבודתנו הרבה עם גופים מוסדיים כגון צה"ל, זרועות הביטחון השונות ומשטרת ישראל, ומהתחייבותנו לספק להם חלקים נדרשים בכל זמן נתון, נהנים גם לקוחותינו הפרטיים, המוסכים והחנויות. ריכוז כוח הקניה שלנו אצל הספקים בחו"ל מאפשר לנו לקבל מחירים מעולים, וגם מהם נהנים לקוחותינו. חלקים החסרים במלאי ונדרשים בדחיפות מוטסים על ידנו ארצה תוך פרק זמן קצר מרגע ההזמנה, וכך נשמרת רמת השירות הגבוהה אשר הפכה למסורת אצלנו במשך עשרות שנים.

העיסוק בחלקי חילוף לרכב וביחוד בתחום השטח וה 4X4 הוא תחום תחרותי מאוד הדורש מקצועיות,הבנת הרכב ונהיגת השטח ורמת שירות ואמינות גבוהה. כל אלה נשמרים אצלנו בקפידה רבה..לא הרבה חברות ועסקים בתחום בארץ ובעולם שרדו משנת 1947! העובדה שאנו קשורים לג'יפ ומשרתים אותו כבר 75 שנים,אומרת הכל ועל כך גאוותנו!

בסוף חודש יולי 2022 ולאחר 75 שנים בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב, אנחנו עוברים למשכננו החדש המודרני והמרווח באזור העסקים שורק בראשון לציון. מיטב היצרנים והמותגים בענף וכ 9000 סוגי פריטים שונים ממתינים לכם תחת קורת גג אחת.
להתראות ותודה לכם לקוחות וחברים יקרים על האימון והאהבה שאנחנו זוכים להם מכם כל יום מחדש!